2Do

Ücretsiz verimlilik programıdır
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 68.9 MB
  • Version 3.9.88
  • Dil İngilizce
  • Firma Beehive Innovations Limited
Görevlerinizi yönetmeniz için tamamen farklı bir yaklaşımla tasarlanan 2Do uygulaması, hayatınıza odaklanmanızı sağlar.

Kullanımı son derece basit ara yüzü ile kullanıcılarına sunulan 2Do uygulaması, kapsamlı ve esnek özellikler setiyle görevlerinizi planlı bir şekilde yapmanıza olanak sağlar. Belirli bir görev yönetimine bağlı kalmanızı zorlamayacak olan 2Do uygulaması, yılın en iyi uygulamalarındandır.

Mac App Store'un 'En İyi Uygulamalar' ödülüne layık görülen 2Do uygulaması, Gizmodo'nun 'Unutkan insanlar için en iyi uygulama' dalında altın madalya ödülünü de almıştr.

E-posta adresinizi doğrudan 2D ile entegre etmenize izin veren isteğe bağlı eklentiler sunan bu uygulamayla, kendinize her yerden e-posta yoluyla iletiler göndermenize olanak sağlar.

Hatırlatıcı özelliğiyle IFTT otomasyonu da kullanabilirsiniz. Ayrıca cihazlar arasında otomatik Push senkronizasyonu yapmanıza yardımcı olur. Alt ve basit görevlerle kontrol listeleri oluşturmanıza olanak tanır.

Görevlerinizi notlara yazabileceğiniz 2Do uygulamasıyla birden fazla alarm seçebilirsiniz. Pek çok hatırlatma ve uyarı bildirimi de ayarlayabileceğiniz uygulamayla her bir listenize şifre de koyabilir, notlarınızı kilit altında tutabilirsiniz.

 Gelen kutusu için dahili destek sağlayan uygulama ile bir çok liste oluşturabilir, planlamalarını kolayca yapabilirsiniz. Filtre ve arama ön ayarını kullanarak kısa sürede istediğiniz listeyi bulabilirsiniz.

Dilerseniz toplu listeler oluşturabilir, bu listeleri arkadaşlarınızla da paylaşabilirsiniz. Toplu etiketleme ve oynatma özelliği de sunan 2Do uygulaması, görevlerinize sesli notlar ve resimler de ekleminizi sağlar.

Daha Fazla Göster
2Do indir